LD10-23B15R2
LD10-23B15R2
ПроизводительYLPTEC
Партномер производителяLD10-23B15R2
ОписаниеPower Modules YLPTEC LD10-23B15R2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YLPTEC |
| Вес | 34.1 |
| Output Power | 10W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 15V |
| Conversion Efficiency | 84% |
| Output current (maximum value) | 700mA |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 100V~430V;85VAC~305VAC |
| Quiescent Dissipation | 0.1W |
| Ripple Noise | 60mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 680uF |
