TLD20-23B05R2
TLD20-23B05R2
ПроизводительTDPOWER
Партномер производителяTLD20-23B05R2
ОписаниеPower Modules TDPOWER TLD20-23B05R2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TDPOWER |
| Вес | 53.16 |
| Output Power | 20W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 5.05V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 85% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.5kV |
| Output current (maximum value) | 4A |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 100V~435V;85VAC~310VAC |
| Quiescent Dissipation | 0.15W |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 5600uF |
