TPS20-15-W
TPS20-15-W
ПроизводительTDPOWER
Партномер производителяTPS20-15-W
ОписаниеPower Modules TDPOWER TPS20-15-W
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TDPOWER |
| Вес | 52.92 |
| Output Power | 20W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection;Under Voltage Protection |
| Output Voltage | 15V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 86% |
| Conversion Type | - |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.5kV@AC |
| Output current (maximum value) | 1.34A |
| Voltage - Input(DC) | 100V~435V;85VAC~310VAC |
| Quiescent Dissipation | 0.15W |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 2200uF |
