TPS10-12-W
TPS10-12-W
ПроизводительTDPOWER
Партномер производителяTPS10-12-W
ОписаниеPower Modules TDPOWER TPS10-12-W
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TDPOWER |
| Вес | 32.78 |
| Output Power | 10W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 82% |
| Conversion Type | - |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 840mA |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;100V~370V |
| Quiescent Dissipation | 0.15W |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 3300uF |
