TAS30-24-WH
TAS30-24-WH
ПроизводительTDPOWER
Партномер производителяTAS30-24-WH
ОписаниеPower Modules TDPOWER TAS30-24-WH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TDPOWER |
| Вес | 99.8 |
| Output Power | 30W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection;Under Voltage Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 87% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV@AC |
| Output current (maximum value) | 1.25A |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;100V~370V |
| Quiescent Dissipation | 0.2W |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 1000uF |
