PJ-313DP6C
PJ-313DP6C
ПроизводительBXCONN
Партномер производителяPJ-313DP6C
ОписаниеConnectors BXCONN PJ-313DP6C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | BXCONN |
| Вес | 0.748 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Connector Type | 3.5mm Headphone Jack |
| Rated Current | 500mA |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Beryllium copper;Phosphor Bronze |
| Rated Voltage | 30V |
| Current Rating | 500mA |
| working temperature | -25℃~+85℃ |
