PJ-3195HA-EP
PJ-3195HA-EP
ПроизводительCHUNSHENGDIANZI
Партномер производителяPJ-3195HA-EP
ОписаниеConnectors CHUNSHENGDIANZI PJ-3195HA-EP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | CHUNSHENGDIANZI |
| Вес | 2.13 |
| Operating Temperature | -25℃~+70℃ |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Connector Type | 3.5mm Headphone Jack |
| Rated Current | 300mA |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Rated Voltage | 30V |
| Current Rating | 300mA |
| working temperature | -25℃~+70℃ |
