XLSG3524N
XLSG3524N
ПроизводительXINLUDA
Партномер производителяXLSG3524N
ОписаниеPower Management (PMIC) XINLUDA XLSG3524N
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XINLUDA |
| Вес | 1.783 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Output Current | 50mA |
| Topology | Push-Pull;Flyback |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 8V~40V |
| Pd- Power Dissipation | 2W |
| Working mode | PWM Modulation |
| Voltage - Breakdown | 40V |
| Frequency - Switching | 450kHz |
| Feedback System | Secondary-Side Feedback |
| Duty Cycle(Max) | 45% |
