GP8891CAS
GP8891CAS
ПроизводительHaloChip
Партномер производителяGP8891CAS
ОписаниеPower Management (PMIC) HaloChip GP8891CAS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HaloChip |
| Вес | 0.469 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Output Current | 1A |
| Features | Constant Voltage (CV);Constant Current Mode (CC);Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Under Voltage Protection;Over Temperature Protection |
| Topology | Flyback |
| isolation | Isolation |
| Working mode | DCM |
| Voltage - Breakdown | 450V |
| Frequency - Switching | 70kHz |
| Feedback System | Primary-Side Feedback |
| Duty Cycle(Max) | 70% |
