QK1210A
QK1210A
ПроизводительHICHON
Партномер производителяQK1210A
ОписаниеLED Drivers HICHON QK1210A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HICHON |
| Вес | 0.15 |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 1.8A |
| Type | - |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Over Voltage Protection;Under Voltage Protection;Over Current Protection |
| Topology | - |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | - |
| Frequency - Switching | 25kHz |
| Voltage - Input(DC) | 500mV~5V |
