DX7602E
DX7602E
ПроизводительDersem
Партномер производителяDX7602E
ОписаниеLED Drivers Dersem DX7602E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Dersem |
| Вес | 0.202 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 1.8A |
| Features | Short Circuit Protection;Over-Temperature Protection (OTP) |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 130kHz |
| Voltage - Input(DC) | 5V~85V |
| Constant Current Accuracy | 5% |
