JW1123SOTB#TRPBF
JW1123SOTB#TRPBF
ПроизводительJoulWatt Tech
Партномер производителяJW1123SOTB#TRPBF
ОписаниеLED Drivers JoulWatt Tech JW1123SOTB#TRPBF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JoulWatt Tech |
| Вес | 0.055 |
| Output Current | 2A |
| Features | Short Circuit Protection;Over-Temperature Protection (OTP);Under Voltage Protection |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM |
| Frequency - Switching | 600kHz |
| Voltage - Input(DC) | 4.5V~28V |
