RY7117AT6
RY7117AT6
ПроизводительRYCHIP Semiconductor Inc.
Партномер производителяRY7117AT6
ОписаниеLED Drivers RYCHIP Semiconductor Inc. RY7117AT6
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RYCHIP Semiconductor Inc. |
| Вес | 0.046 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Current | 1A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Over Voltage Protection;Over Current Protection;Short Circuit Protection;Under Voltage Protection |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM;Analog |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Voltage - Input(DC) | 4.5V~16V |
