ETA3458FSG
ETA3458FSG
Производительetasolution
Партномер производителяETA3458FSG
ОписаниеPower Management (PMIC) etasolution ETA3458FSG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | etasolution |
| Вес | 0.029 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TJ) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3A |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 2.5V~5.5V |
| Output Voltage | 600mV~5.5V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 1.5MHz~2.5MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
