IP6550_HV
IP6550_HV
ПроизводительINJOINIC
Партномер производителяIP6550_HV
ОписаниеPower Management (PMIC) INJOINIC IP6550_HV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | INJOINIC |
| Вес | 0.089 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(TJ) |
| Output Current | 5A |
| Quiescent Current | 400uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 4.5V~36V |
| Output Voltage | 3V~28V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Frequency - Switching | 125kHz~145kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
