MX1210HV
MX1210HV
ПроизводительWuxi Maxinmicro
Партномер производителяMX1210HV
ОписаниеPower Management (PMIC) Wuxi Maxinmicro MX1210HV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Wuxi Maxinmicro |
| Вес | 0.223 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Operating Voltage | 10V~48V |
| Features | Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection;Soft Start |
| Topology | Flyback |
| isolation | Isolation |
| Pd- Power Dissipation | 1.1W |
| Voltage - Breakdown | 830V |
| Frequency - Switching | 92kHz~108kHz |
| Feedback System | Secondary-Side Feedback |
| Duty Cycle(Max) | 90% |
