SCT2600TVBR
SCT2600TVBR
ПроизводительSCT
Партномер производителяSCT2600TVBR
ОписаниеPower Management (PMIC) SCT SCT2600TVBR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SCT |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(TJ) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 600mA |
| Quiescent Current | 80uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 4.5V~60V |
| Output Voltage | 765mV~57V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Synchronous Rectifier | No |
