DX5035B
DX5035B
ПроизводительDersem
Партномер производителяDX5035B
ОписаниеPower Management (PMIC) Dersem DX5035B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Dersem |
| Вес | 0.046 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Output Current | 50mA |
| Features | Soft Start;Over Voltage Protection;Over Temperature Protection;Under Voltage Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Topology | Buck |
| isolation | Non-Isolated |
| Pd- Power Dissipation | 0.35W |
| Voltage - Breakdown | 500V |
| Frequency - Switching | 28kHz~38kHz |
