HX1314G-AGC-A
HX1314G-AGC-A
ПроизводительHEXIN
Партномер производителяHX1314G-AGC-A
ОписаниеPower Management (PMIC) HEXIN HX1314G-AGC-A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HEXIN |
| Вес | 0.181 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 2.8A |
| Quiescent Current | 15mA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 8V~30V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 130kHz;500kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
