ETA3427S2F
ETA3427S2F
Производительetasolution
Партномер производителяETA3427S2F
ОписаниеPower Management (PMIC) etasolution ETA3427S2F
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | etasolution |
| Вес | 0.041 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 1.2A |
| Quiescent Current | 2uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 2.6V~7V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 1.05MHz~1.75MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
