RAK3112-8-SM-I
RAK3112-8-SM-I
ПроизводительRAKwireless
Партномер производителяRAK3112-8-SM-I
ОписаниеIoT/Communication Modules RAKwireless RAK3112-8-SM-I
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RAKwireless |
| Вес | 2.872 |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Output Power | 22dBm |
| Interface | UART;I2C;SPI;ADC;GPIO |
| Frequency range | 863MHz |
| Sensitivity | -137dBm |
| Receive Current | 25.46mA |
| Current Of Transmitting | 340mA |
| Antenna Type | IPEX interface |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Wireless Standard | Bluetooth5.0 |
| Utilized IC / Part | ESP32-S3 |
