ZC1106ZTR4-GC
ZC1106ZTR4-GC
ПроизводительSilicontra
Партномер производителяZC1106ZTR4-GC
ОписаниеIoT/Communication Modules Silicontra ZC1106ZTR4-GC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Silicontra |
| Вес | 1.189 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | SPI |
| Features | Module reset function;Integrated phase-locked loop |
| Frequency range | 433MHz |
| Receive Current | 20mA |
| Current Of Transmitting | 112mA |
| Voltage - Supply | 1.9V~3.6V |
| Modulation System | FSK;GFSK |
| Communication Distance | 1km |
| Model | Transceiver |
| Output Power(Max) | 20dBm |
