RF-BM-2340A1I
RF-BM-2340A1I
ПроизводительRF-star
Партномер производителяRF-BM-2340A1I
ОписаниеIoT/Communication Modules RF-star RF-BM-2340A1I
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RF-star |
| Вес | 1.284 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | UART;I2C;SPI;ADC |
| Sensitivity | -102dBm;-99dBm;-96.5dBm;-92dBm |
| Receive Current | 5.3mA |
| Current Of Transmitting | 11mA |
| Voltage - Supply | 1.71V~3.8V |
| Wireless Standard | Bluetooth 5.3 |
| Utilized IC / Part | CC2340R5 chip |
| Output Power(Max) | 8dBm |
