HLK-B35-E
HLK-B35-E
ПроизводительHI-LINK
Партномер производителяHLK-B35-E
ОписаниеIoT/Communication Modules HI-LINK HLK-B35-E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HI-LINK |
| Вес | 5.226 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 19dBm;18dBm;9dBm |
| Interface | SPI;UART;PWM;GPIO;I2C;SDIO |
| Sensitivity | -93dBm;-77dBm;-97dBm |
| Receive Current | 44mA |
| Current Of Transmitting | 700mA |
| Antenna Type | IPEX interface;On-board PCB Antenna |
| Voltage - Supply | 2.1V~3.63V |
| Wireless Standard | Bluetooth5.0 |
