P2300LA
P2300LA
ПроизводительSEMBO
Партномер производителяP2300LA
ОписаниеTransistors/Thyristors SEMBO P2300LA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SEMBO |
| Вес | 0.4 |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | - |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 45A |
| Off-state Capacitance (Co) | 50pF |
| Switching Voltage(Vs) | 260V |
| On - State Current(It) | - |
| On - State Voltage(VT) | 4V |
| Hold Current(Ih) | 150mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 190V |
| Current - Leakage | 5uA |
