KF128A3-3.81-3P
KF128A3-3.81-3P
ПроизводительCixi Kefa Elec
Партномер производителяKF128A3-3.81-3P
ОписаниеConnectors Cixi Kefa Elec KF128A3-3.81-3P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Cixi Kefa Elec |
| Вес | 6.01 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 400V |
| Wire Gauge - mm2 | 1 |
| Number of Pins | 3P |
| Pitch | 3.81mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 3 |
| Screw Specification | M2 |
| Current Rating | 10A |
| Number of Positions or Pins | 1x3P |
