KF141AV-2.5-4P
KF141AV-2.5-4P
ПроизводительCixi Kefa Elec
Партномер производителяKF141AV-2.5-4P
ОписаниеConnectors Cixi Kefa Elec KF141AV-2.5-4P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Cixi Kefa Elec |
| Вес | 2.3 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 320V |
| Wire Gauge - AWG | 20~26 |
| Wire Gauge - mm2 | 0.5 |
| Number of Pins | 4P |
| Pitch | 2.5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 4 |
| Current Rating | 2A |
| Number of Positions or Pins | 1x4P |
