KRC102S
KRC102S
ПроизводительYFW
Партномер производителяKRC102S
ОписаниеTransistors/Thyristors YFW KRC102S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YFW |
| Вес | 0.031 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | NPN |
| Input Voltage (VI(on)@Ic,Vce) | 2.4V |
| Resistor Ratio | 1 |
| Input Resistor | - |
| Pd- Power Dissipation | 200mW |
| Number | 1 NPN (Pre-Biased) |
| DC Current Gain | 30@10mA,5V |
| Voltage - Input(Max)(VI(off)) | 1V |
| Output Voltage(VO(on)) | 300mV |
