COS171TR
COS171TR
ПроизводительCOSINE
Партномер производителяCOS171TR
ОписаниеAmplifiers/Comparators COSINE COS171TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | COSINE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 40mA |
| Input Offset Current(Ios) | 4pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 40V |
| Noise density(eN) | 18nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | 4.5V~40V;-20V~-2.25V;2.25V~20V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 120dB |
| Slew Rate | 3V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 300uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 300nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 700uA |
| Gain Bandwidth Product | 5MHz |
| Ib - Input Bias Current | 10pA |
