COS2180SRC
COS2180SRC
ПроизводительCOSINE
Партномер производителяCOS2180SRC
ОписаниеAmplifiers/Comparators COSINE COS2180SRC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | COSINE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 18mA |
| Input Offset Current(Ios) | 10pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Noise density(eN) | 10nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -18V~-2.25V;4.5V~36V;2.25V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 130dB |
| Slew Rate | 4V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 125uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 5nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 450uA |
| Gain Bandwidth Product | 2MHz |
| Ib - Input Bias Current | 150pA |
