ETA3421BS2F
ETA3421BS2F
Производительetasolution
Партномер производителяETA3421BS2F
ОписаниеLED Drivers etasolution ETA3421BS2F
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | etasolution |
| Вес | 0.057 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Current | 1A |
| Type | DC-DC |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Short Circuit Protection |
| Topology | Buck |
| Dimming | PWM |
| Frequency - Switching | 1.5MHz |
| Voltage - Input(DC) | 3V~5.5V |
