Hi7330
Hi7330
ПроизводительHichips
Партномер производителяHi7330
ОписаниеLED Drivers Hichips Hi7330
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hichips |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 10A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Over Current Protection |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Dimming | PWM |
| Frequency - Switching | 130kHz |
| Voltage - Input(DC) | 6.5V~75V |
| Constant Current Accuracy | 3% |
