OC5011B
OC5011B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OCX |
| Вес | 0.039 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 10A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP) |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Dimming | PWM |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Voltage - Input(DC) | 5.5V~60V |
| Constant Current Accuracy | 3% |
