DX4115L
DX4115L
ПроизводительDersem
Партномер производителяDX4115L
ОписаниеLED Drivers Dersem DX4115L
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Dersem |
| Вес | 0.165 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Current | 1.2A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP) |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM;Analog |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Voltage - Input(DC) | 4.5V~30V |
| Constant Current Accuracy | 5% |
