OC5221
OC5221
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OCX |
| Вес | 0.019 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 5A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP) |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Dimming | PWM;Analog |
| Frequency - Switching | 30kHz~1MHz |
| Voltage - Input(DC) | 5V~100V |
| Constant Current Accuracy | 3% |
