XL9503
XL9503
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XLSEMI |
| Вес | 0.123 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3A |
| Type | DC-DC |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Over Current Protection |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM |
| Frequency - Switching | 200kHz |
| Voltage - Input(DC) | 5V~45V |
| Constant Current Accuracy | 4% |
