RY7010
RY7010
ПроизводительRYCHIP Semiconductor Inc.
Партномер производителяRY7010
ОписаниеLED Drivers RYCHIP Semiconductor Inc. RY7010
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RYCHIP Semiconductor Inc. |
| Вес | 0.046 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Current | 1A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Over Voltage Protection;Over Current Protection |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM |
| Frequency - Switching | 1.5MHz |
| Voltage - Input(DC) | 2.5V~5.5V |
