XL9611
XL9611
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XLSEMI |
| Вес | 0.129 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 600mA |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP);Over Current Protection |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Voltage - Input(DC) | 5V~72V |
| Constant Current Accuracy | 3% |
