MT7202
MT7202
ПроизводительMAXIC Tech
Партномер производителяMT7202
ОписаниеLED Drivers MAXIC Tech MT7202
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MAXIC Tech |
| Вес | 0.17 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 1.5A |
| Features | Over-Temperature Protection (OTP) |
| Topology | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Dimming | PWM;Analog |
| Frequency - Switching | 1kHz~1.1MHz |
| Voltage - Input(DC) | 6V~50V |
| Constant Current Accuracy | 3% |
