ETA1652FSG
ETA1652FSG
Производительetasolution
Партномер производителяETA1652FSG
ОписаниеPower Management (PMIC) etasolution ETA1652FSG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | etasolution |
| Вес | 0.026 |
| Output Current | 2A |
| Quiescent Current | 177uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 4.5V~18V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 600kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
