ETA1458S2G
ETA1458S2G
Производительetasolution
Партномер производителяETA1458S2G
ОписаниеPower Management (PMIC) etasolution ETA1458S2G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | etasolution |
| Вес | 0.047 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃@(TA) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3A |
| Quiescent Current | 210uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 4V~18V |
| Output Voltage | 768mV~5.5V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 600kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
