FC-SLF1285-393-LF
FC-SLF1285-393-LF
ПроизводительFANGCHENG
Партномер производителяFC-SLF1285-393-LF
ОписаниеFilters FANGCHENG FC-SLF1285-393-LF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | FANGCHENG |
| Вес | 3.751 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Voltage Rating (AC) | - |
| Current Rating | 300mA |
| Voltage Rating (DC) | 250V |
| Impedance @ Frequency | - |
| Inductance @ Frequency | 39mH@10kHz |
| Voltage withstand | 1.5kV |
| DC Resistance(DCR) | 2Ω |
| Insulation Resistance(IR) | - |
