MKEML128GV1E-C
MKEML128GV1E-C
ПроизводительMK
Партномер производителяMKEML128GV1E-C
ОписаниеMemory MK MKEML128GV1E-C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MK |
| Вес | 0.28 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Interface | eMMC 5.1 |
| Memory Size | 128GB |
| Sequential Read/Write (MB/s) | - |
| Random Read/Write (IOPS) | - |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Reading Speed in Sequence | 310MB/S |
| Writing Speed in Sequence | 140MB/S |
| NAND Operating Voltage (VCCF) | 2.7V~3.6V |
| Controller Operating Voltage (VCCQ) | 1.7V~1.95V;2.7V~3.6V |
