8.0SMDJ36CA
8.0SMDJ36CA
ПроизводительYFW
Партномер производителя8.0SMDJ36CA
ОписаниеTransistors/Thyristors YFW 8.0SMDJ36CA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YFW |
| Вес | 0.383 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 8kW@10/1000us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 36V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 137.8A@10/1000us |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 58.1V |
| Voltage - Breakdown | 44.2V |
