LM-ULC332010T8
LM-ULC332010T8
ПроизводительLeiditech
Партномер производителяLM-ULC332010T8
ОписаниеTransistors/Thyristors Leiditech LM-ULC332010T8
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Leiditech |
| Вес | 0.036 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 200nA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 1.5pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 360W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 3.3V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 30A@8/20us |
| Clamping Voltage | 12V |
| Voltage - Breakdown | 8V |
