SD05C.TCT
SD05C.TCT
ПроизводительSEMTECH
Партномер производителяSD05C.TCT
ОписаниеTransistors/Thyristors SEMTECH SD05C.TCT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SEMTECH |
| Вес | 0.032 |
| Number of Channels | 1 |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 200pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 350W |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 5V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 24A@8/20us |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 14.5V |
| Voltage - Breakdown | 6V |
