ESD5Z5.0CA
ESD5Z5.0CA
ПроизводительNH
Партномер производителяESD5Z5.0CA
ОписаниеTransistors/Thyristors NH ESD5Z5.0CA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | NH |
| Вес | 0.023 |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2 |
| Junction Capacitance | 13pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 85W |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 5V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 5A |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 11V |
| Voltage - Breakdown | 5.6V |
