SMAJ33CAH
SMAJ33CAH
ПроизводительTaiwan Semiconductor
Партномер производителяSMAJ33CAH
ОписаниеTransistors/Thyristors Taiwan Semiconductor SMAJ33CAH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Taiwan Semiconductor |
| Вес | 0.106 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 400W@10/1000us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 33V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 7.5A@10/1000us |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 53.3V |
| Voltage - Breakdown | 40.6V |
