SM24.TCT
SM24.TCT
ПроизводительSEMTECH
Партномер производителяSM24.TCT
ОписаниеTransistors/Thyristors SEMTECH SM24.TCT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SEMTECH |
| Вес | 0.1 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 50pF;60pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 300W |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 24V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 5A@8/20us |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 43V |
| Voltage - Breakdown | 26.7V |
