LM-ESD2511CDN
LM-ESD2511CDN
ПроизводительLeiditech
Партномер производителяLM-ESD2511CDN
ОписаниеTransistors/Thyristors Leiditech LM-ESD2511CDN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Leiditech |
| Вес | 0.013 |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 500nA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 60pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 310W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 2.5V |
| Clamping Voltage | 14V |
| Voltage - Breakdown | 4.2V |
